Informace o nabízených produktech

Vlastnosti podlah Delta Diam

  • Bezpečný pohyb

  • Funguje za každého počasí

  • Možný přejezd technikou

  • Přirozeně pružná

  • Dlouhá životnost

  • Vhodné i pro rošty

Vlisovaná tkanina a nerecyklovaný materiál zajistí dlouhou životnost

Sendvičová konstrukce podlahy vyztužená vlisovanou tkaninou zabezpečuje dlouhodobou živostnost a prostorovou stálost i při extrémních změnách teplot a ztížení.

Vzorek navržený pro bezpečný pohyb

Povrch podlahy Delta Diam poskytuje zvířatům oporu ver všech směrech a minimalizuje zranění. Vzorek je tvořen kosočtverečnými nopy, které působí protiskluzově, a to po celý rok, včetně měsíců se zvýšenou vlhkostí.

Přirozená pružnost pomáhá k bezpečnému pohybu

Směs pryže je projektována na trvalé zatížení a udržení pružnosti. Povrch klade přirozený odpor při chůzi zvířat a napomáhá tak bezpečnému a přirozenému pohybu. Chovatele oceňují zvýšení aktivity během říje a minimalizaci zranění v důsledku uklouznutí či upadnutí chovaných zvířat.

Rozměry prizpůsobíme na míru vašim potřebám

Delta Diam se vyrábí ve třech tloušťkách 8, 12 a 16 mm v bezešvých rolích. Tloušťka určuje zátěž – proto pro přejezd technikou je doporučena 16 mm, zatímco například na dojírnu vyhovuje 8 mm. Díky této variabilitě lze vždy najít ekonomické a funkční řešení. Výhodou je možnost pokrytí celé chodby pásem pryže, kdy vzniká minimum spojů. Díky tomu je povrch pevný, pružný a trvanlivý. Navíc nevyžaduje náročnou údržbu.

Funkční za každého počasí

Pryžová směs a celková konstrukce podlahy Delta Diam odolává výkyvům teplot i dalším povětrnostním vlivům. Instalace Delta Diam jsou funkční v mnoha částech světa, včetně sibiřské části Ruska či slunné Francie.

Nepotřebuje žádnou údržbu

Podlaha Delta Diam nepotřebuje při správné instalaci žádnou dodatečnou údržbu. Efektivní řešení kotvení a profesionální instalace zabezpečí dlouhodobý efekt bez údržby.

Vhodná pro přejezd technikou

Podlahu Delta Diam v tloušce 16 mm je možné přejíždět technikou. Je konstrukčně způsobilá pro šetrný pohyb například manipulátoru se shrnovací radlicí, kterou doporučujeme doplnit gumovým nástavcem.