Informace o nabízených produktech

Vlastnosti podlah Daloa

  • Bezpečný pohyb

  • Funguje za každého počasí

  • Snadná a rychlá montáž

  • Přirozeně pružná

  • Výhodná cena

Použití jednodruhového recyklátu zajištuje
skvělý poměr kvality a ceny

Pryžová směs z jednodruhového recyklátu zajišťuje velmi dobré vlastnosti. Puzzle spoje zase pomáhají udržet pevné spoje. Možnost přiříznutí desky a snadné vyříznutí otvorů pro konstrukce apod. umožňuje širokou škálu použití.

Vzorek navržený pro bezpečný pohyb

Povrch podlahy Daloa Ruber poskytuje zvířatům oporu ve všech směrech a minimalizuje zranění. Vzorek je tvořen šestihrannými nopy, které působí protiskluzově, a to po celý rok, včetně měsíců se zvýšenou vlhkostí.

Přirozená pružnost přispívá k bezpečnému pohybu

Směs pryže je projektována na trvalé zatížení a udržení pružnosti. Povrch klade přirozený odpor při chůzi zvířat a napomáhá tak bezpečnému a přirozenému pohybu. Chovatele oceňují zvýšení aktivity během říje a minimalizaci zranění v důsledku uklouznutí či upadnutí chovaných zvířat.

Snadná a rychlá montáž

Standardní rozměr desky je 1750 x 1165 x 19 mm. Kotvení pomocí ocelových nerezových kotev je rychlé a bezpečné. Lze takto pokrýt i velmi netypické prostory. S výhodou instalujeme okolo napájecích žlabů, přeháněk apod.

Nepotřebuje žádnou údržbu

Podlaha Delta Diam nepotřebuje při správné instalaci žádnou dodatečnou údržbu. Efektivní řešení kotvení a profesionální instalace zabezpečí dlouhodobý efekt bez údržby.

Funkční za každého počasí

Pryžová směs a celková konstrukce podlahy Delta Diam odolává výkyvům teplot i dalším povětrnostním vlivům. Instalace Delta Diam jsou funkční v mnoha částech světa, včetně sibiřské části Ruska či slunné Francie.

Víme, jak zvýšit produkci vaší farmy

Zanechte nám kontakt a my vám radi zdarma poradíme

Chci nezávaznou konzultaci zdarma