Informace o nabízených produktech

Pevné a pružné paznehty

Zdravé paznehty jsou synonymem dobrého zdravotního stavu zvířat. Pokud dojnice trpí onemocněním paznehtů, snaží se omezit pohyb. Doba příjmu krmiva se zkracuje, v extrémních stavech přestává úplně. Ze stejných důvodu klesá i příjem vody a ochota dojít na dojírnu. Moderní koupele paznehtů musí důsledně a dlouhodobě pečovat a ošetřovat a zároveň nesmí být nebezpečné pro člověka, zvířata a životní prostředí.

Amoniak ze stájového prostředí způsobuje měknutí rohoviny

Rohovina působením amoniaku měkne, S-vazby se přerušují a tím dochází k deformacím a následným problémům.

pravidelné koupání vrací paznehtům jejich pevnost

Obnovování vazeb substitucí Cu++ dochází k obnově pružnosti a funkčnosti rohoviny. Pravidelnost koupelí je nezbytná součást prevence.

FaSyHoofbath - hotový koncentrát pro koupele končetin

Koncentrovaný prostředek na bázi Cu++ v dusičnanové vazbě zajišťuje kvalitní ošetření rohoviny. Snadno se rozpouští ve vodě. Obsahuje pomocné látky příznivě působící na pokožku a smáčedla pro lepší přilnutí na paznehtu. Velmi vhodný pro automatické systémy i pro klasické vany.

Zobrazit v eshopu

FaSyHoofbath dokáže zajistit ideální pevnost

Porovnání rohoviny při použití a nepoužití FaSyHoofbath

Myslíme na zdraví vaše i vašich zvířat

Bezpečí je pro nás hlavní prioritou. Proto lavážní koupele FaSy systému nečpí, nezpůsobují podráždění pokožky nohou, mléčné žlázy ani nedráždí dýchaci cesty zvířat a obsluhy. Likvidace použité laváže je možná přímo do chlévské mrvy nebo kejdy. Obsah Cu++ je minimalizován tak, aby byl biologicky účinný a přitom nezatěžoval životní prostředí. To je zásadní rozdíl proti hojně užívané modré skalici.

S automatickou průchozí vanou to jde i bez bytečné námahy

Pravidelnost je nezbytná. Proto preferujeme automatizaci rutinních procesů. Automatická lavážní vana Hoof Count, je ideální řešením tohoto požadavku. Plně automatizovyný systém šetří prostředky a zajišťuje automatický provoz.

Více v našem katalogu

Pravidelné používání výrobků FaSy výrazně omezí problémy s paznehty

Víme, jak zvýšit produkci vaší farmy

Zanechte nám kontakt a my vám radi zdarma poradíme

Chci nezávaznou konzultaci zdarma