Informace o nabízených produktech

1 Čisté prostory a zařízení jsou základem pro úspěšný chov

Trvalé snižování infekčního tlaku je základní profylaxí, která se bohatě vyplatí. Provádějte ji správně a účinně. Umíme nejen dezinfikovat, ale i účinně čistit a omývat.

Zobrazit produkty v eshopu

2 Správná hygiena vemene vám zajistí kvalitní mléko

Mléčná žláza je pro produkci mléka nezastupitelná. Známe řešení, které zajistí trvalou, účinnou a především šetrnou péči. Vaše zvířata se vám odmění vysokou užitkovostí a minimálními zdravotními problémy.

Více v našem katalogu

3 Doplňek stravy PRIME HUMIC je účinnou substancí, která posune vaše zvířata o level výše.

Zajistíme vynikající zdraví a zvýšenou konverzi krmiva. Účinný systém k elinaci vlivu mykotoxinů a alimentárních poruch.

Více v našem katalogu

4 Jedině zdravé paznehty jsou ty správné

Zdravé paznehty jsou základem dobrého zdravotního stavu zvířat. Pokud nemá dojnice paznehty v pořádku, snaží se omezit chození, nechodí tak často ke žlabu ani napáječce a také nerada chodí k dojení. Komplexní přístup zajistí trvalé a účinné řešení.

Více o péči o paznehty

5 Pohodlné lože poskytuje odpočinek pro tvorbu mléka a celkovou kondici zvířat

Moderní kejdové systémy zajišťují potřebný komfort a hygienickou bezpečnost. Matrace jsou řešením tepelného stresu, prevencí otlaků a poškození končetin.

Více o matracích

6 Aktivní podlahy přináší trvalou hygienickou pohodu ve stáji

Aktivní podlahy dokáží snížit hladinu amoniaku ve vzduchu až o 45%. Eliminují znečištění končetin a vemene a chrání tak zdraví zvířet. Zajišťují bezpečný pohyb a vynikající projevy říje.

Více o podlahách

Víme, jak zvýšit produkci vaší farmy

Zanechte nám kontakt a my vám radi zdarma poradíme

Chci nezávaznou konzultaci zdarma