Informace o nabízených produktech

Sofistikovaný způsob zavírání zamezuje zranění či proběhnutí

Šetrná fixace zvířete minimalizuje stres a poranění. Branka se uzavírá dynamicky podle průchodu zvířete. Nehrozí proběhnutí. Opuštění klece je pro zvíře pohodlné a bezpečné.

Končetina je fixována a podložena pro možnost profesionálního ošetření

Hydraulicky ovládané navijáky vkombinaci spřesným vedením lanových celků zajišťují rychlou a šetrnou fixaci. Lopatka s vertikálním i horizontálním posunem slouží kcitlivému, avšak tuhému podepření paznehtu. Ošetřovaná končetina je v optimálním úhlu a výšce. Tyto faktory umožňují provedení jak úpravy samotné, tak aplikaci bandáží či lepení podpatků. Zvláštní pozornost je věnována tvaru a úhlu fixace. Je to z důvodu umožnění profesionálního ošetření a zajištění bezpečnosti pro zvíře i obsluhu.

Hydraulické ovládání stejných funkcí ze dvou míst

Minimalizace potřeby obsluhy předurčuje klec pro efektivní profesionální práci. Ovládání funkcí používaných při nástupu zvířete je na dvou místech – na zadní a přední části. Tato funkcionalita umožňuje pohodlné a bezpečné ovládání nejnáročnější části celého cyklu, tj. nástup zvířete do klece i v jednom pracovníkovi.

Zvednutí zvířete do pracovní výšky respektuje ergonomické potřeby

Svelkým důrazem je řešena nejen bezpečnost, ale také ergonomie jednotlivých pracovišť. Automatické vypnutí zdvihu lze snadno nastavit videální výšce, která vyhovuje výšce paznehtáře. Maximální zdvih je 600 mm, který stačí i nejvyšším lidem.

Přesnější práce díky osvětlenému pracovišti

Dostatečně osvětlené pracoviště je předpokladem kvalitní práce, proto každé pracoviště obsahuje LED osvětlení.

Zásuvky a praktické držáky nástrojů na všech pracovištích

Každé pracoviště má chráněný přívod elektrické energie. Tato ochrana je zvolena vzhledem k situacím, které mohou nastat i v tomnejnáročnějším prostředí. Každé pracoviště je vybaveno fixními držáky na odkládání pracovních nástrojů.

Zátěžová kola pro snadné přemístění klece

Zátěžová a široká kola s nafukovacími pneumatikami umožňují snadnou manipulaci sklecí bez pomoci techniky i ve zhoršených podmínkách. Vícevrstvé pneumatiky zajišťují dlouhou životnost. Díky navijáku a kladky vpřední části podlahy lze scelým zařízením najíždět na podval. Vyjmutí a nasazení kol se provádí pomocí funkce zvednutí klece.

Čtyřbodové zavěšení pro maximální bezpečnost zvířete

Šetrné zavěšení zvířete na 4 bodovém závěsu, je vybaveno prošívanými popruhy s dlouhou životností. Spěnkové objímky jsou samozřejmostí. Pro přenos síly navijáku používáme vysoce odolná lana, která vyhovují horolezeckým bezpečnostním normám.

Kvalitní materiály zajišťují robusnot a dlouhou trvanlivost

Svařenec z ocelových profilů je dimenzován na vysokou zátěž. Ve spojení s kvalitnímzpracováním a komaxitovou povrchovou úpravou, která spolehlivě odolává mytí tlakovou vodou, je zajištěna dlouhá životnost celého zařízení. Zvláštní pozornost je věnována hydraulické výbavě. Komponenty jsou navrženy nejen pro potřeby jednotlivých pracovišť, ale jsou také naddimenzovány. Díky tomu nedochází k přetížení a jejich nadměrnému opotřebení. Většinu servisních zásahů a následných nastavení jsme schopni provést přímo na místě výkonu služeb.

Nejstabilnější a nejbezpečnější zařízení na trhu!

Vývoj celého zařízení probíhal vúzké spolupráci spředními odborníky jednotlivých odvětví, kde byly zachyceny a následně řešeny veškeré detaily paznehtařiny jako takové. Jeden znejdůležitějších podnětů zapříčinil, že díky vyšší vlastní hmotnosti a široké základně výsuvných nohou se naše zařízení suverénně řadí mezi nejstabilnější a nejbezpečnější.

Víme, jak zvýšit produkci vaší farmy

Zanechte nám kontakt a my vám radi zdarma poradíme

Chci nezávaznou konzultaci zdarma